Series
Ratings
107
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Selling Sunset Season 3Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5