Titles you rated
AnnaRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5- The PeakRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Two WeeksRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5