Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
HoneySweetRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
CatsRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0- Someday or One DayRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
IntruderRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0