Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 0.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 4.0
Pornographer Mood IndigoRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0