Titles you rated
Flash PointRated ★ 5.0
HoneyRated ★ 5.0
Tai-Chi MasterRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
Rocky IVRated ★ 5.0
Project ARated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 4.5
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 5.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 2.5
City Of The Rising SunRated ★ 2.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Shanghai NoonRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 2.5