Movies
Ratings
150
A Letter to MomoRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
AntiqueRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0