Movies
Ratings
411
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
DriveRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Invisible Life of A Vida deRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The FlyRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Official SecretsRated ★ 3.5