Movies
Ratings
589
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 1.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
White House DownRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
In the Line of FireRated ★ 2.5
A PromiseRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 2.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
The GooniesRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5