Movies
Ratings
416
FrozenRated ★ 3.5
City LightsRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 4.5
GuzaarishRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 1.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 0.5
District B13Rated ★ 1.5
The Day After TomorrowRated ★ 1.0
Kronk's New GrooveRated ★ 2.0
Marrying the MafiaRated ★ 1.0
Around the World in Eighty DaysRated ★ 3.0
Doctor DolittleRated ★ 2.0
Fantasia 2000Rated ★ 2.0
The Swan PrincessRated ★ 2.0
Anger ManagementRated ★ 1.0