Series
Ratings
238
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 1.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0