Movies
Ratings
21
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
King KongRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5