Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
AlcarràsRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 1.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5