Titles you rated
Innocent WitnessRated ★ 1.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 0.5
The SquareRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 2.5
The NorthmanRated ★ 2.5
FranceRated ★ 1.5
The FatherRated ★ 2.5
I Care a LotRated ★ 2.0
The Green KnightRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.5
Licorice PizzaRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.0
AirRated ★ 1.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
TarRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.0