Movies
Ratings
573
Jason BourneRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5