Movies
Ratings
1164
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
DeparturesRated ★ 0.5
Miss PotterRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 0.5
RomaRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.5