Titles you rated
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Fly, Daddy, FlyRated ★ 0.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.5
ThumbelinaRated ★ 5.0
Crazy WaitingRated ★ 0.5
The TouristRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Lady and the TrampRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 2.5