Titles you rated
The WolverineRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0