Movies
Ratings
383
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 1.0
No BreathingRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
Our School E.TRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 2.0
The Hot ChickRated ★ 1.5
Shrek 2Rated ★ 1.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0