Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0- The Secret Life of DogsRated ★ 5.0
UnframedRated ★ 3.0
GoedamRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 5.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0