Movies
Ratings
101
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5