Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
BumblebeeRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0