Series
Ratings
23
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0