Titles you rated
EternalsRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Da 5 BloodsRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The LaundromatRated ★ 4.0