Titles you rated
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Hidden SingerRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Strawberry MidnightRated ★ 5.0
Strawberry NightRated ★ 5.0
Good Luck!!Rated ★ 5.0
Strawberry Night SPRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 4.0