Titles you rated
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Chief Inspector 1958Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0