Movies
Ratings
509
Kaguya-sama: Love Is WarRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 5.0
AzumiRated ★ 5.0
GuestRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 4.5- Scary HouseRated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
White NightRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.5
The ThingRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.5
Mr. DeedsRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 5.0
Johnny ExpressRated ★ 5.0- Jakob the LiarRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0