Titles you rated
- Chijo no KissRated ★ 5.0
CoyoteRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Goblin SlayerRated ★ 2.5
Junji Ito CollectionRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
ChobitsRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0