Titles you rated
High School MusicalRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Step Up 3DRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
RedRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5