Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
First ManRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5