Movies
Ratings
136
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0