Series
Ratings
46
Years and YearsRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5- Loving YouRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Liar GameRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0