Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Seven Years of NightRated ★ 2.5
Delta BoysRated ★ 4.0
Red SparrowRated ★ 3.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 2.5
LoganRated ★ 5.0