Movies
Ratings
120
Ip ManRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5