Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Fatal IntuitionRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
TracersRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5