Titles you rated
Enola HolmesRated ★ 3.5
MorbiusRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
NopeRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 2.5