Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0