Titles you rated
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 1.0
Free WillyRated ★ 4.0
My WayRated ★ 1.5
BatmanRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.5
Volcano HighRated ★ 1.5
WaterboysRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0