Movies
Ratings
32
Il MareRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5