Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0