Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0