Titles you rated
Shallow HalRated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Enemy of the StateRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 1.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 2.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 2.5
HancockRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
ArahanRated ★ 2.5