Titles you rated
Gone with the WindRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 2.5
HairsprayRated ★ 2.5
Love Me If You DareRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 1.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.0
What Happens in VegasRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 1.5
EnchantedRated ★ 1.5
127 HoursRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 1.5