Movies
Ratings
1319
Tomb RaiderRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
HornsRated ★ 3.5
The PromiseRated ★ 2.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.0
Painted SkinRated ★ 4.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 4.0
Into the WoodsRated ★ 3.0
Season of the WitchRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 1.5
SpawnRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0