Titles you rated
SteveRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
UgliesRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Come SundayRated ★ 0.5
The KitchenRated ★ 4.0
SpacemanRated ★ 4.5
Einstein and the BombRated ★ 3.5
Money MonsterRated ★ 3.0
The PeacemakerRated ★ 3.0
Just MercyRated ★ 4.0- The Birth of KoreaRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Forgotten LoveRated ★ 4.5
True SpiritRated ★ 3.0
The ShackRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 4.5
Fair PlayRated ★ 2.5