Movies
Ratings
13
Letters to JulietRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0