Titles you rated
Producing NobutaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 2.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0