Movies
Ratings
48
The Divine MoveRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5