Movies
Ratings
189
The HandmaidenRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 2.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0