Movies
Ratings
1401
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Society of the SnowRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The AmateurRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The GorgeRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 4.0