Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 2.0
Keroro Gunso the Super Movie 4: Crushing Invasion, Dragon WarriorsRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 4.0
OshinRated ★ 3.0
On The PitchRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 4.5
The LoraxRated ★ 3.5
CarsRated ★ 2.5